İnternet Reklam Hizmetleri

Facebook Reklamları

Facebook reklamları, facebook sosyal ağında markanızın yada işletmenizin reklamını kolayca yapabileceğiniz bir sosyal platformdur.Facebook reklamlarında yaş, cinsiyet, medeni hal, şehir gibi birçok hedefleme seçeneği ile doğru kitlenize ulaşarak markanızın tanınırlığını arttırabilir yada ürünlerinizin satışı rahatlıkla yapabilirsiniz.Facebook reklamları tıklama başı ve gösterim başı olmak üzere iki türlü reklam yayınlanma seçeneğine sahiptir.

İnsanlarla Bağlantı Kurun ;

  • 400.000.000'in üzerinde Facebook kullanıcısına ulaşın.
  • Reklamlarınızın daha çok ilgi çekmesini sağlamak için reklamlarınıza sosyal aktiviteler ekleyin.
  • Ürününüze, doğrudan ilişkili reklamlar kullanarak arz yaratın.

Sayfalar ve Reklamların maliyeti ne kadardır ?

Facebook Sayfaları oluşturmak ve muhafaza etmek ücretsizdir. Facebook Reklamları için belirlenmiş bir ücret yoktur. Her tıklama başına (CPC) ya da bin gösterim başına (CPM) ne teklif vermeniz gerektiğine dair önerilerimizi görmek isterseniz, sadece hedef kriterlerinizi girin ve reklam göndermeden reklam oluşturma Adım 4'e kadar ilerleyin. "Teklif tahmincisi" sizinkine benzeyen reklamlar arasında o an açık arttırmayı kazanmakta olan teklif aralıklarını gösterecektir. Buna dayanarak, tıklama başına ya da bin gösterim başına ne kadar harcama yapmak istediğinize karar verebilirsiniz. Yaklaşık günlük bütçenizi belirlemek için bu sayıyı her gün almak istediğiniz tıklama/bin gösterim sayısıyla çarpabilirsiniz. Facebook Reklamları'yla ilişkili ek başlangıç masrafları ya da başka ücretler yoktur.

Reklamlarımın hedefini nasıl belirleyebilirim?

Reklamınızın hedef kitlesini yere, cinsiyete, yaşa, anahtar sözcüğe, ilişki durumuna, iş unvanına, işyerine veya üniversiteye göre belirleyebilirsiniz. Hedef kriterlerinin her birini seçtiğinizde, hedefinizin kapsadığı yaklaşık kullanıcı sayısını size gösteririz.