İnternet Reklam Hizmetleri

Yahoo Reklamları

"Yahoo Search Marketing" veya "Yahoo Sponsored Search" (Yahoo destekli-sponsorlu arama) internetin en popüler adreslerinde ya da diğer web sitelerinin Yahoo dağıtım ağlarında yer alan arama sonuçlarında reklamlarınızın görüntülenmesine olanak sağlayan bir arama motoru pazarıdır. "Yahoo Search Marketing" (Yahoo arama pazarı) ürününüzü web üzerinde en iyi şekilde pazarlama olanağı bulacaksınız.

Yahoo Search Marketing'in avantajları

  • Yahoo arama pazarı (yahoo search marketing)'i esnek bütçe opsiyonları ile yönetebilir ve farklı metotlar kullanabilirsiniz.
  • Yerel bir kitle veya müşteri grubuna özel çalışma yapabilirsiniz.
  • Arama motoru pazarı kampanyalarınızı yönetmenizi kolaylaştıracak gerekli araç ve özelliklerden yararlanabilirsiniz.
  • Yalnızca 5 kolay aşamada kampanyanızı online olarak başlatabilirsiniz.
  • Ve daha birçok avantajdan yararlanabilirsiniz…
     

Neden Yahoo Destekli Arama Motorunu kullanmalıyım?

Yahoo destekli arama pazarı (yahoo sponsored search marketing) sizin ideal müşterilerle-yani verdiğiniz hizmete ilgi duyan/duyacak müşterilerle- buluşmanızı sağlayacak en etkili yollardan biridir. Arama sonuçlarında yer alan reklam metinlerinizle internette özellikle sizin sunduğunuz ürün veya hizmeti arayan müşterilere ürün ve hizmetinizi sunma olanağı bulursunuz. Ve yalnızca reklamınız tıklandığında ödeme yaparsınız.

Yahoo Search Marketing size ölçülebilen sonuçlar verir ve farklı reklam seçeneklerini denemenize olanak sağlar. Yahoo destekli arama (yahoo sponsored search) yeni müşteriler edinme, marka bilincini geliştirme, satın alma kararlarını etkileme gibi birçok hedefi yerine getirir..

Yahoo Kullanıcı Kitlesine Ulaşabilirsiniz !

Sonuç olarak Yahoo Search Marketing (Yahoo sponsored search-yahoo destekli arama) size eşi bulunmayan bir internet pazarlama fırsatı sağlar. Bu sayede hizmet veya ürününüzü en popüler araçlardan biri vasıtasıyla sunabilir ve milyonlarca aktif kullanıcıya kolayca erişebilirsiniz.